Jak TO zrobić? tablica Quija

Sesja spirytystyczna jest banalnie prosta – wystarczy trójka znających się ludzi, tabliczka Ouija „czytamy. tabliczka Łiża” i kilka świec. Zapewne świece i znajomych macie pod ręką, ale jak zdobyć tabliczkę Ouija? Na to niestety trzeba pieniędzy, a konkretniej ok. 110 zł Tabliczkę taką można kupić w większości sklepów magicznych z różnymi akcesoriami takimi jak talizmany, wisiorki, przedziwne herbatki odstraszające złe moce i tym podobne. Kiedy mamy już te trzy składniki, możemy zacząć seans spirytystyczny. Teraz wszystko zależy od was – kogo chcecie przywołać, kiedy i gdzie. To wszystko ma ogromne znaczenie podczas takiej sesji.

ZASADY „Gry”

Sesja powinna odbywać się w pozbawionym światła (Nie licząc światła świec) pomieszczeniu, pozbawionym reliktów religijnych (Krzyże, biblia, inne księgi).

W sesji uczestniczyć może od trzech do sześciu osób, większa ich ilość spowoduje zbyt wielki chaos.Kiedy wywołujemy ducha, lub rozmawiamy z nim za pomocą Tabliczki Ouija, nie wolno nam się śmiać, wygłupiać, czy żartować. Mogłoby to urazić ducha, a wtedy nie zważając na to kogo wywoływaliście, nie chciałbym być w waszej skórze.

Nic bardziej mylnego! Po śmierci dusza zapomina o wszystkim co spotkało ją w życiu, a przypominanie jej tego może zakończyć się tragicznie. A dlaczego? Hm – Wy też nieźle byście się zdenerwowali, gdybyście odkryli, że ktoś zajął wasz dom, wyrzucił na śmietnik wasze rzeczy, ożenił się z waszą żoną czy mężem.

Użycie Tabliczki Ouija – Inicjacja.

Tak więc, gdy już jesteśmy gotowi do Seansu, kładziemy Tabliczkę Ouija na stolik albo na coś innego, następnie wszyscy uczestnicy seansu zasiadają wokół i kładą swoje palce na wskaźnik lub kieliszek. By rozpoczęła sie inicjacja, wszyscy zebrani uczestnicy wymawiają sekwencje “My zebrani tutaj przywołujemy Cię Imię i Nazwisko, jeśli jesteś z nami przesuń wskaźnik lub kieliszek na tak.” Powtarzamy tą sekwencje ok. 20 min lub do czasu gdy nasz wskaźnik zacznie się poruszać – będzie to oznaka że inicjacja ducha się powiodła.

Pierwszy kontakt i rozmowa.

Na początek wypada by zapytać się, czy nie potrzebuje od nas żadnej pomocy, a jeśli tak to, w jaki sposób możemy mu pomoc. Najlepiej by pytania zadawała jedna osoba, pamiętajcie także o tym, że duchy maja zdolności telepatyczne tzn. że, umieją czytać nasze myśli. Więc, jeśli nie jesteśmy pewni, że rozmawiamy z duchem to zadajmy mu jakieś pytanie, na które my znamy tylko odpowiedź. Czasem może sie zdarzyć, że duch będzie prowadzić rozmowę w ‘imagu’, jest to język zmarłych dość trudny do zrozumienia.

Zakończenie.

Aby zakończyć seans należy wpierw podziękować duchowi za kontakt i powiedzieć mu by odszedł w spokoju, a następnie przesunął wskaźnik na “koniec”, lub ”żegnam” – będzie to znak, że opuścił nas i seans sie zakończył. Pamiętajcie o tym, że jeśli nawet duch nie okaże nam żadnego znaku symbolizującego jego obecności, należy zakończyć taki “nieudany” seans, ponieważ może to mieć przykre odzwierciedlenie w przyszłości.
Niebezpieczeństwa związane z wywoływaniem duchów.

Jak każdy z nas wie, niebezpieczeństw jest wiele – od nawiedzenia domu, do opętania jednej lub nawet kilku osób uczestniczących w seansie. Duchy często są agresywne, lub po prostu znudzone, dlatego lubią robić różne Psikusy, które mogą przeciętnego człowieka doprowadzić do obłędu a nawet i śmierci.

podejsciepsychologicznedoczlowieka.blog.pl

Podobne artykuły:

Leave a Comment