Rytuały Bogactwa

Najważniejszą zasadą zachęcająca do nas pieniądze jest zasadą magii sympatycznej: myśl pozytywnie, nie nie mów, że jesteś chodzącym pechem w finansach. Nie powinno się używać w odniesieniu do siebie zwrotów: „biednemu wiatr w oczy”, „jestem nieudacznikiem”.

Warto stosować afirmacje, które mogą przemienić nasze dbanie o sobie i pieniądzach. To co myślimy jest niewątpliwy nacisk na lokalne życie, choć często nie uświadamiamy sobie tego.

Świat jest taki, którym go patrzysz, oraz sposób postrzegania zależy wyłącznie z ciebie. Na wszystko dookoła patrzysz bowiem przez wykonane przez siebie „okulary”. Kierują się na nie twoje sprawy oraz przekonania wpajane latami przez rodzinę, metodę i otoczenie. Nie są to zawsze prawdy absolutne, tylko jeden z wielu możliwych punktów widzenia.
Bądź milionerką w treściach

Twoje zachowanie ma nacisk na to, co masz! Dlatego pierwszym magicznym zabiegiem będzie zmiana stylu myślenia. Wyrwij się z błędnego kręgu negatywnego nastawienia. Jak powszechnie myśl sobie, że istniejesz milionerką. Skończ się obawiać, że stracisz produkcję, a że wyjdzie ci gotówki. Moc pozytywnego uważania jest szeroka. Szybko zobaczysz jej wyniki. Wystarczy zarejestrować w podświadomości obraz bogatej siebie, by powoli zaczął stawać się rzeczywistością. Razem z ezoteryczną zasadą „podobne przyciąga podobne” myślenie o sukcesie przywoła pieniądze. Toż niezwykle popularna droga, ale skuteczna, by pomnożyć to, co szybko się posiada.

“zasługuję na zapłatę za wykonaną pracę.”

Osoby, które nie żądają zadośćuczynienia za prace, którą stworzyły, zwykle same mają, że na spełnienie nie zasługują (nawet jeżeli praca została przygotowana bardzo powoli i musiała oddania jej moc czasu).

Wystarczy rozejrzeć się dookoła by sprawdzić jak wielu jest ludzi, którzy nie mają wielkich umiejętności, ani takiej wiedzy, a przecież zarabiają dużo dużo. Ciż typy po prostu darzą szacunkiem siebie także indywidualną funkcję. To sytuacja magii sympatycznej, która pomaga zdobywać pieniądze i bogactwo.

Wiara w ostatnie, że zasługuje się na pokrycie sprawia, że rozpoczyna się szanować swoją robotę oraz szanować siebie także swój klimat oraz wiedze. Pozytywne podejście i szacunek do siebie samego pomaga przyciągnąć pieniądze.

Nie powinno się też nadmiernie oszczędzać pieniędzy, ponieważ osoby, które doskonale liczą każdy grosz odpychają z siebie powodzenie finansowe. Zwykle takiemu oszczędzaniu towarzyszy bowiem strach, że pieniędzy zabraknie.

W magii sympatycznej wszelkie przepływy energii są stosowane jako robienie pozytywne, a wydawanie pieniędzy, albo i inwestycje to odpowiednio tego typu przepływ. Kolejną zasadą magii popularnej jest podobieństwo. Podobne przyciąga podobne.

Warto wtedy zadbać o to, by pieniądze odkładane były przeważnie w normalnej kondycje portfelach, jakie powinno się systematycznie nakładać na świeże. Pieniądze odpycha stary, popękany portfel, a przyciąga modny i starannie wykonany.

Powszechne Rytuały Bogactwa
Jest sporo ludowych przesądów, które odpowiadają o przyciągnięciu do siebie pieniędzy i bogactwa:

– łuski z karpia wigilijnego należy wypłukać, wysuszyć i trzymać ze sobą w portfelu przez pełny rok, aż do następnej Wigilii, stare łuski należy spalić i zmienić je innymi – łuski karpia przyciągają osiągnięcie w istotach finansowych,

-pierwszego dnia po Nowym roku powinno się napełnić naczynie drobnymi monetami i umyć ręce w takiej wodzie – dzięki temu pieniądze mają się nas trzymać przez wszystek rok,

– lusterko łączone w portfelu z pieniędzmi podwaja ich część. W lustrzanym odbiciu pieniędzy jest mocno – stąd przesąd informujący o pomnażaniu powodzenia w taki forma. Jeżeli ktoś prowadzi biznes może zawiesić lusterko przy kasie,

– w portfelu i torebce zawsze powinny otrzymywać się pieniądze – choćby jeden grosz. Ofiarowanie portfela lub torebki, w jakich nie będzie pieniędzy może przynieść finansowego pecha osobie w obecny rodzaj obdarowanej,

– aby zachować szczęście i przeznaczenie nie powinno się niczego pożyczać w doba wigilii Bożego narodzenia natomiast w ważny dzień bieżącego roku,

– w Sylwestra powinno się jednak być w kieszeni drobne pieniądze – to zapewni przypływ gotówki przez pełen rok,

– jeżeli nie jesteśmy przy sobie pieniędzy, a usłyszymy pierwszą wiosenną kukułkę świadczy to, że czeka nas duży moment w finansach,

– czerwony elegancki portfel przynosi szczęście i zatrzymuje pieniądze,

– w portfelu wcale nie powinno się nosić starych rachunków, ponieważ oddają one inne powodzenie finansowe wspominając o przeszłości.

Rytuały na pieniądze

Przed każdym należy zauważyć, że taki rytuał powinno się prowadzić w czasie gdy księżyca przybywa. Wszelkie rytuału przyciągające powinno się budować w ostatnim tak czasie.

Rytuał należy zacząć od oczyszczenia umysłu z wszelkich negatywnych myśli. Powinno się uzyskać stan skupienia. Pamiętamy o pieniądzach, jednak niekonkretnych sytuacjach, w jakich do nas przychodzą. Wyobrażamy sobie posiadanie pieniędzy i bogactwo. Myślenie sobie pewnej ulice do zrobicie pieniędzy może przynieść na nas kłopoty. Poza obecnym żyć może przeznaczona droga, którą podświadomie chcemy nie jest obecną, z jakiej dotrą do nas pieniądze. Koncentrując się na błędnej drodze zamykamy dostęp dużemu powodzeniu finansowemu.
Rytuał najlepiej przeprowadzić w czwartek, ponieważ dzień tenże stanowi przeznaczony Jowiszowi, który mówi za finanse. Najwięcej korzyści przyniesie rytuał wykonany o świcie 25 grudnia (noc przesilenia zimowego to 24 grudnia). Według wierzeń energia światła jest powiązana z finansami, więc jeśli słońca przybywa, powinno też przybywać osiągnięcia w kwestiach finansowych. Rytuał można powtarzać często w każdy czwartek w okresie, gdy księżyca przyrasta, a choćby w każdy dzień od pierwszego czwartku przyrastającego księżyca aż do jego wykonywa.

Istnieje wiele opisów rytuałów na wyciągnięcie pieniędzy. Najprostszy liczy na uwadze umysłu na pieniądzach i bogactwie. Do rytuału będą wskazane młode i jedyne świece, kadzidełko o zapachu mirry lub paczuli, monety (potrafią być chińskie z kwadratową dziurką w ośrodku), symbol szczęścia (figurka: słonia, starego mężczyzny, żaby lub smoka), runa fehu. Kiedy oczyścimy myśli zapalamy świece i kadzidło, na stole układamy wszelkie symbole powodzenia w finansach.

Wygodnie siadamy i wdychając woń kadzidła gromadzimy się na badaniu o pieniądzach. Możemy dać łapie na jakimś albo mało symbolach bogactwa. Myślimy sobie, że pieniądze wprowadzają do nas, że jesteśmy duzi. Wypalone kadzidło i resztki świec zawijamy w bawełniany woreczek i składamy w okolicy. Do wszelkiego kolejnego rytuału pomocne są nowe świece a pozostałe kadzidło.

Wymień stary portfel

Wygląd twojego portfela stanowi niezmiernie istotny. Jeżeli jest tani, z dziurą czy rozdarty, młody i brzydki, na może nie przyciągnie gotówki. Powinien stanowić cudowny i dosyć duży. Banknoty i karty bankowe muszą się w nim łatwo mieścić. Nie wymaga być wartościowy, ale przyjemny i estetyczny (podobnie torebka). Zwróć uwagę, żeby nie nosić w portfelu przeterminowanych rachunków i kobietach notatek, gdyż przyjmują one znaczenie spodziewanym zyskom. Za toż warto do niego założyć np. łuskę z wigilijnego karpia. Ta wspaniała ryba jest symbolem bogactwa. Można też trzymać w portfelu chińskie monety przewiązane czerwoną nitką albo czterolistną koniczynę, najlepiej przez siebie znalezioną. Zachowa ona przed bankructwem i wykona, że z wszystkich wielkich tarapatów finansowych zawsze wyjdziesz obronną ręką.

Zatrzymaj gotówkę w zakładzie

Oczyszczanie miejsca to istotny etap sprowadzenia bogactwa do niego. Pamiętaj, że pieniądze chętniej docierają do domu, w którym stanowi program. Dbaj więc, żebym w twoim otoczeniu był ład. Wszystko powinno przechodzić w nim nasze stanowisko. Nie rozrzucaj bezmyślnie na półkach czy szafkach rachunków do dania, bo stawiają one do domu kłopoty finansowe albo brak stabilizacji.

Każdy grosz miej z respektem, nie stawiaj go lada gdzie, gdy wyciągniesz z kieszeni. Nie znoś pieniędzy i często licz, ile jesteś gotówki. Majątek umożliwi ci bilon rozłożony w pełnych krajach pokoju. Możesz i umieścić pod zlewem miseczkę pełną drobnych monet – przyciągnie to były przypływ gotówki. Jeśli chodzisz w bloku, to naczynie postaw na biurku.

Choć raz w tygodniu zapal w staniu kadzidło, głównie w kątach, tam bowiem robi się negatywna energia odstraszająca przypływ fortuny. W niniejszy rozwiązanie pozbędziesz się złych fluidów i oczyścisz przestrzeń wokół siebie.
Powieś lustro blisko sejfu

Przedmiotem, jaki zawiera czarodziejską dużo i zapewnia powodzenie finansowe, jest lusterko.

Powieszone tam, gdzie trzymasz gotówkę, symbolicznie podwaja dochody. Jeśli prowadzisz swoją firmę, daj je w ziemi kasy lub sejfu.

Możesz też nosić lustereczko w portfelu. Ale nigdy w naturalnym, bo to biedy będzie dwa razy więcej.

Oto cztery sprawdzone przez wróżkę recepty na zwiększenie zasobów portfela. Przed rozpoczęciem do czarów odpręż się i postaraj wyciszyć. Potraktuj wykonywanie rytuałów poważnie, żeby magia zadziałała.

A więcej jedna ważna wskazówka: zaczynaj je lecz w toku od nowiu do różnej kwadry Księżyca, czyli jak rośnie. Emanuje wtedy siłą sprzyjającą pomnażaniu dochodów.

1. Weź czek albo polecenie wypłaty, takie, jakie wykonywa się w banku. Postaw na nim cenę, jakiej ci brakuje lub którą wymagała zyskać w najbliższym czasie. Podaj również datę wyznaczającą dzień, do którego zamierzasz otrzymać te pieniądze (nie czy jednak zbyt niecierpliwa, w niniejszej spraw posłuchaj intuicji), i swoje imię i nazwisko, pseudonim albo imię, jakiego wobec ciebie używają znani i swoi. Włóż czek lub formularz do drewnianej szkatułki, najlepiej czerwonej, z lusterkiem w sposobie. Jeśli pudełeczko nie ma go – włóż małe zwierciadło. Pytaj o pudełeczko, odkurzaj i uważaj, aby nikt do niego nie zaglądał.

2. Przygotuj cztery monety, wodę w miseczce oraz świeczkę. Zapal ją, wycisz się i wyobraź sobie, jak pieniądze wypełniają twoje ręce, jest ich tak mocno, że ledwo możesz je utrzymać. Potem włóż do miseczki monety i wpisz ją w lewym rogu sypialni, dalszym od wejścia. Niech zostanie tam przez cztery dni. Po tym sezonie wyjmij monety. Wodę wylej, mówiąc: każdy wydany pieniądz wraca do mnie zwielokrotniony. Tego jedynego dnia wydaj te cztery monety na indywidualne przyjemności.

3. Poszukaj wśród swoich pieniędzy taki, który obejmuje w wymiarach seryjnych cyfrę 8. Jest ona moc przyciągającą pieniądze. Im znacznie ósemek, tym prawdziwszy przypływ gotówki. Jeszcze lepiej, żeby za ósemką lub ich rządem była dziewiątka. Jeśli znajdziesz taki szczęśliwy banknot, włóż go do indywidualnej przegródki w portfelu i nie nie wydaj. To twój talizman przywołujący bogactwo.

4. Połóż na stole cztery czerwone świeczki. Weź doniczkę i nasiona bazylii lub rzeżuchy. Zapal świece, stań twarzą daną na wschód i zasiej rośliny w doniczce. W roli umieść malachit lub agat muszlowy. Pamiętaj o uprawę. A kiedy zioła urosną, dodawaj je do potraw. Przyciągną one dostatek do twojego domu.

Autor: Izabela Dajwłowska-Przewłocka

Podobne artykuły:

Leave a Comment