Afirmacje Bogactwa i Dobrobytu

Widzę siebie bogatą.Dziękuje , że jestem teraz bogata, dobra, pracowita i szczęśliwa.Dziękuję , że jestem teraz  tu gdzie jestem.
Dziękuję za moją pracę. Bogactwo i ja jesteśmy jednością.Bogactwo i dobrobyt płynie do mnie teraz.Błogosławię moją pracę z miłością i obserwuję jak się pomnaża.
Błogosławię mój dochód z miłością i obserwują jak się pomnaża. Każdy dzień swojego życia jest wypełniony magią pieniędzy. Mam ich nieograniczoną ilość.Teraz zasługuję na dobry dochód.

afirmacje bogactwa
afirmacje dobrobytu

Teraz zasługuję na dobrą pracę.Zawsze mam swoje pieniądze.Czuję całą obfitość w każdej sekundzie mojego wspaniałego życia.Zasługuję ma bogactwo.
Zasługuje na finansową obfitość w moim życiu.
Zasługuję na dużo pieniędzy.  

Pieniądze i bogactwo materialne – zasługiwanie i otwartość [dekret afirmacyjny]

Pozwalam by oczyścił się cały mój stosunek i wszystkie moje intencje odnośnie pieniędzy, bogactwa i ich posiadania i korzystania z nich. Pozwalam by oczyścił się cały mój stosunek i wszystkie moje intencje odnośnie posiadania, wydawania, dostawania i zarabiania pieniędzy.

Zasługuję i otwieram się na nadmiar moich własnych pieniędzy. Zasługuję na to by już teraz rozporządzać moimi własnymi pieniędzmi. To bezpieczne, niewinne i w porządku. Zasługuję na to by już teraz żyć wygodnie, bogato i szczęśliwie. Zasługuję na to by już teraz żyć lekko, łatwo, miło i przyjemnie. Pieniądze i bogactwo materialne, są dla mnie. Pieniądze i bogactwo materialne, istnieją dla mojej zabawy, radości i przyjemności. Ten świat i moje życie w nim, moje bycie tu, istnieją dla mojej zabawy, radości i przyjemności. Wszechświat jest na tyle bogatym miejscem, że są i dla mnie olbrzymie ilości pieniędzy i bogactwa materialnego. Mogę mieć nadmiar pieniędzy, ogromne ilości pieniędzy i nadal sprzyja to temu światu, życiu i szczęściu. To bezpieczne i w porządku gdy posiadam nadmiar swoich własnych pieniędzy. To bezpieczne i w porządku gdy mam pieniądze, gdy je posiadam i gdy je przyjmuję. To bezpieczne i w porządku gdy mam pieniądze, a gdy ich jeszcze więcej przyjmuję. To bezpieczne i w porządku gdy mam ich jeszcze więcej, gdy mi ich jeszcze więcej przybywa i ich jeszcze więcej dostaję.

Zasłużyłem sobie na to by już teraz mieć nadmiar swoich własnych pieniędzy. Zasłużyłem sobie na to by już teraz żyć bogato, wygodnie, lekko i swobodnie. Zasłużyłem sobie bez względu na to co robię i ile robię. Zasłużyłem sobie na to bez względu na pracę. Zasłużyłem sobie na to tym że jestem. To że jestem wystarcza bym sobie zasłużył na nadmiar bogactwa, pieniędzy i dóbr materialnych. Jestem bezpieczny, uczciwy, w porządku i wystarczająco normalny i zdrowy psychicznie wraz z tym. To że jestem wystarcza bym sobie zasłużył na życie w lekkości, wygodzie i dobrobycie materialnym. Potrafię sobie to sam zapewnić, z bożą pomocą. Zasługuję na to by być wolnym i bogatym. Mogę i potrafię być jednocześnie bogaty, żyć dostatnio i być wolny, swobodny i niezależny.

W moim życiu może być i bogactwo i miłość, czystość. Potrafię mieć olbrzymie ilości pieniędzy i nadal żyć w pełni miłości, kochając i będąc kochanym. Potrafię być bogaty a jednocześnie żyć w czystości. Zasługuję na miłość nawet jeśli jestem bogaty. Zasługuję na Boga nawet jeśli jestem bogaty. Zasługuję na miłość i na Boga nawet jeśli mam więcej pieniędzy niż inni. Zasługuję na wszystko co najlepsze nawet jeśli mam więcej niż inni, nawet jeśli żyję w bogactwie, wygodzie i luksusie. Mogę otaczać się osobami które kocham i które mnie kochają nawet jeśli jestem bogaty. Bogactwo sprzyja mojemu życiu, więc pozwalam sobie być bogatym. Bogactwo potrafi sprzyjać mojej czystości duchowej. Pozwalam sobie być bogatym, już teraz. Potrafię być bogaty, żyć dostatnio, korzystać z życia i materialności w pełni bez skrępowania i zachowywać jednocześnie czystość duchową. Potrafię zachowywać moją czystość duchową będąc bogatym.

Bogactwo materialne jest dla mnie bezpieczne. To bezpieczne dla mnie korzystać z bogactwa materialnego. To bezpieczne dla mnie dopuszczać bogactwo materialne do siebie i do swojego życia. To bezpieczne kiedy inni widzą że jestem bogaty i że dopuszczam do siebie bogactwo materialne. Uwalniam się od całego obrzydzenia, pogardy i odrzucenia względem bogactwa materialnego. Bezpiecznym jest dla mnie je przyjmować. Bezpiecznym jest dla mnie dopuszczać je do swego życia.
Dostrzegam i doceniam wartość bogactwa materialnego. Dostrzegam i doceniam wartość duchową bogactwa materialnego, korzystania z niego, przyjmowania i życia nim.
Pozwalam by oczyściły się i uzdrowiły wszystkie moje intencje i cały mój stosunek co do bogactwa materialnego, co do przyjęcia go, życia nim, korzystania z niego. Dziękuję za to i za całe bogactwo które jest dla mnie. Dziękuję.

Afirmacja bogactwa

Kiedy myślę o swojej sytuacji finansowej jestem rozluźniona / y.

Kiedy myślę o swojej sytuacji finansowej jestem rozluźniona / y, bo wiem, że zawsze jestem zabezpieczona / y finansowo.

Kiedy myślę o swojej sytuacji finansowej jestem rozluźniona / y, bo wiem, że wszystkie moje potrzeby zaspakajane są obficie teraz i zawsze.

Kiedy myślę o swojej sytuacji finansowej jestem rozluźniona / y, bo wierzę, że pieniądze łatwo napływają do mojego życia i mojego świata.

Kiedy myślę o swojej sytuacji finansowej jestem rozluźniona / y, bo wierzę, że mam pieniędzy zawsze w nadmiarze.

Kiedy myślę o swojej sytuacji finansowej jestem rozluźniona / y, bo wiem, że Bóg, który jest Źródłem nieograniczonego bogactwa jest obecny w moim wnętrzu. Jam jest Źródłem obfitości i pomyślności i dzięki temu przejawiam w swoim życiu bogactwo niezmierzone.       

Źródła:https://dotykduszy.wordpress.com/category/afirmacje-dekrety/http://projektniebo.blogspot.com/2012/05/afirmacje-dobrobytu.htmlhttp://anielskiswiat.blox.pl/2011/12/Afirmacje-bogactwa.html

Podobne artykuły:

Leave a Comment