Skrypt runiczny na pieniądze

Kilka skryptów działających w sferze bogactwa

ochrona dobytku, przede wszystkim domostw i mieszkań

Uwaga na talizmany runiczne

Wczoraj będąc w sklepie zauważyłam na nadgarstku ekspedientki bransoletkę ze skryptem runicznym. Z uśmiechem na twarzy zapytałam czy ona wie, co ten skrypt oznacza, czemu ma służyć, na co pani pełna dumy odpowiedziała – „służy przyciągnięciu pieniędzy”, więc dopytuję dalej- „owszem, ale z jakiego źródła te pieniądze mają pochodzić?”. Pani się zdziwiła, stwierdziła, że chodzi o ogólne przyciągnięcie pieniędzy, nie była zadowolona gdy jej przekazałam, że skrypt jaki posiada ma za zadanie przyciągnąć pieniądze pochodzące z ubezpieczenia po wypadku.

Wiele portali i sklepików z pamiątkami oferuje talizmany runiczne na ochronę, pieniądze, zdrowie. Ludzie kupują to w dobrej wierze nie wiedząc, że kupili miecz obosieczny. Runy mają ogromną moc, z której nie jeden wróżbita sam nie zdaje sobie sprawy. Ja osobiście robię magiczne skrypty runiczne indywidualnie dobrane dla danej osoby lub sprawy i tutaj nie ma miejsca na przypadek czy byle jakie połączenia. Miałam Klientkę, która zgłosiła się do mnie po tym jak kupiła w internecie skrypt runiczny na lusterku, miał za zadanie chronić ją i pomóc się jej skupić na pracy. Efekt nie dość, że był odwrotny to ta kobieta stała się niezwykle podatna na sugestie ze strony innych ludzi. Skrypt jaki posiadała na lusterku mówił o osłabieniu siły ducha i umysłu.

Uważajcie na takie nowinki. Lepiej zapłacić kilka złotych więcej, ale mieć naprawdę dobrze dobrany skrypt niż narażać swoje zdrowie lub nawet życie.

I dodatkowa wskazówka- zapamiętajcie, jeśli w skrypcie ochronnym, finansowym, zdrowotnym itp. występuje runa Hagal to nie może to być skrypt przynoszący nam korzyści. Runę Hagal stosuje się tylko w destrukcyjnej magii runicznej.

autor: Wróżka Lukrecja wrozbylukrecji.blog.pl/

runy na przyciągnięcie pieniędzy

runa na pieniądze

Podobne artykuły:

Leave a Comment