minerały

autor – źródło: Bludragon dragontn.blog.pl

Eksperymentując z minerałami odkryłem, że odpowiednia kombinacja surowego pirytu i granatów (muszą być surowe nie mogą być szlifowane bo wówczas to nie działa) wytwarza dziwny strumień energii. Jest to mocny strumień energii w kolorze białym, ale nie śnieżno białym tylko jakby z lekki żółtym odcieniem, przypominającym mgłę. Jest to gęsty dynamiczny strumień.
Kiedy znalazłem się w tym strumieniu poczułem przyjemne wyciszenie, spokój i harmonię. Umieściłem taką kombinację minerałów w plastikowym pudełku, które położyłem pod krzesło na którym zwykle siadam i okazało się, że doskonale to wpływa na moje samopoczucie. Od momentu kiedy to zrobiłem zauważyłem, że inni również zaczęli siadać na tym krześle z upodobaniem mimo, że wcześniej tego nie robili. Zauważyłem też, że medytując przy takiej kombinacji minerałów medytacja uzyskuje inną jakość – energia ta stabilizuje medytację.
W dalszej części eksperymentów odkryłem, że w odpowiedni sposób powielając kombinację tych minerałów można niewyobrażalnie spotęgować ten strumień energii.
Taka kombinacja odpowiednio ułożonych minerałów zupełnie znosi zaburzenia wywołane ciekiem wodnym i kiedy umieści się ją w pomieszczeniu z ciekiem energia pomieszczenia zostaje zdominowana przez energię emitowaną przez minerały.
Dalsze eksperymenty wykazały, że turkus, jadeit i lapis lazuli odpowiednio umieszczone wpływają na rodzaj tej energii, w niewielkim stopniu hematyt zaś kryształy nie łączą się z nią. Póki co odkryłem, że tylko te trzy minerały wchodzą z nią w harmonijną interakcję zabarwiając energię.
Zapytałem Boginię o tę energię i otrzymałem odpowiedź, że ta energia chroni i wzmacnia energię witalną człowieka jest podwójną energią odrodzenia, rozwoju. Odnowy – dwa skarabeusze trzymające światło.

Zastanawiam się jaki konkretnie wpływ na zwykłych ludzi wywarło by przebywanie w jej polu na dłuższą metę.

Podobne artykuły:

Leave a Comment