Urok miłosny

Czy klątwa lub urok jest dobrym sposobem na zyskanie uczuć innej osoby ? Postaram się to rozważyć. Aby zacząć rozważania na temat klątw lub uroków i ich roli w życiu ludzi, należy najpierw zaznaczyć, że nie są to zjawiska identyczne. Na mojej stronie wyjaśniam jaka jest między nimi różnica. Tu jedynie zasygnalizuję, że chodzi w tej różnicy o przestrzeń do której odnosi się jedno i drugie zjawisko. Jakkolwiek klątwa i urok mogą być stosowane zamiennie w magii miłosnej to tę różnice należy podkreślić.

Biorąc pod uwagę tę różnicę łatwo dojść do wniosku że dużo lepszym skutkiem powinno cieszyć się zastosowanie klątwy. Klątwa skierowana jest wyłącznie na otoczenie człowieka. Wywołując różne zdarzenia niejako powoduje naturalne pobudzenie pewnych emocji co przy sprzyjających okolicznościach, prowadzić może do zakochania się. Uczucie miłości wzbudzone w naturalny sposób ma ogromną szansę na utrwalenie się. Z mojego doświadczenia wynika że tylko i wyłącznie ten sposób może być wykorzystywany w czarach miłosnych, gdyż jako jedyny daje szansę powodzenia. W wielu miejscach spotykam się jednak, z określeniem „urok miłosny”. Nie ma w tym żadnego błędu, bowiem i taka metoda bywa zamawiana przez moich klientów. Pragnę jednak zwrócić wam uwagę na fakt, że urok jako zjawisko działające bezpośrednio na umysł człowieka, w sposób sztuczny wywołuje uczucie miłości. Jak powszechnie wiadomo wszystko co wywołane zostaje w sposób nienaturalny nie jest trwałe i z czasem ulega osłabieniu. Dla przykładu podam dość często zauważane zjawisko. Zdarza się w wielu związkach taka sytuacja, że w pierwszym okresie znajomości dochodzi do zjawiska „zauroczenia”. Nawet sami często powtarzamy, że jesteśmy lub byliśmy jakąś osoba zauroczeni. Ten okres jawi się w naszych oczach jako czas jakiegoś upośledzenia postrzegania, niewidzenia rzeczywistości oraz błędnego wyciągania wniosków. Po pewnym czasie, dla różnych osób ten czas jest różny, dostrzegamy prawdę. To czas w którym mija zauroczenie i zaczynamy widzieć w miarę obiektywną prawdę i drugiej osobie.

Podobnych przykładów można podawać bardzo wiele. Pod wpływem chwilowego zauroczenia podejmujemy wiele decyzji, które potem okazują się błędne. Stąd wniosek, że urok jest zjawiskiem nietrwałym. Poza tym człowiek w pewnym momencie zbudzony z tego stanu, może doznać bardzo głębokiego urazu. Wobec tych faktów stanowczo odradzam stosowanie uroku do zyskania uczuć innej osoby. Czy to w ogóle jest możliwe ? Wiele osób zwraca się do mnie z pytaniem o skuteczność klątw i uroków. Tematowi skuteczności klątw i uroków poświęciłem inny artykuł. Zostanie on niebawem opublikowany na łamach mojej strony. Tu jedynie uogólniając powiem że, niezbędne jest stosowanie się twardych zasad. Nie może być mowy o żadnych odstępstwach od reguł. Jedna z nich jest obowiązek zachowania tajemnicy. Jeśli decydujesz się na złożenie zamówienia ale wcześniej „poinformowałeś ” o tym wszystkich znajomych to nie licz na skuteczność. Podobnie jest w czasie „po” rzuceniu klątwy lub uroku. Osoby niecierpliwe, znudzone oczekiwaniem często zaczynają radzić się w tych sprawach innych osób wbrew zasadzie zachowania tajemnicy. Złamanie tej zasady niweczy wszelkie starania.

Urok miłosny

W sytuacji gdy podejmujemy decyzję o zamówieniu klątwy lub uroki dobrze jest pozostawić sobie chwile na zastanowienie. Może stać się tak, że ta decyzja zaważy na całym życiu. Warto więc pozostawić sobie troszkę czasu na głębokie przemyślenie tej decyzji. W szczególności należy zastanowić się czy wybrana osoba jest tą właściwą. Czy nasz miłość trafi do właściwego człowieka ? Jest to bardzo trudna chwila , chociaż osobom podejmującym decyzję wydaje się że jest to jedynie słuszna droga. Będąc w stanie miłosnego zauroczenia dość trudno jest o obiektywne spojrzenie i trafny osąd. Nie należy spodziewać się trzeźwego myślenia i rozsądku po osobie która widzi tylko i wyłącznie pozytywne cechy u kochanej osoby. Ponieważ człowiek będąc w takim stanie nie jest zdolny do podejmowania trafnych i przemyślanych decyzji, szczególną uwagę należy zwrócić na sygnały płynące z zewnątrz. Może to stanowić pewnego rodzaju wskazówkę, a przynajmniej sygnał o pewnych przeciwwskazaniach. Warto zastanowi się przez chwile czy, inne osoby które oceniają sytuację bardziej obiektywnie nie mają racji.

Z mojego doświadczenia wynika, że bardzo wiele osób, które zdecydowały się na zamówienie klątwy, są w tej chwili szczęśliwymi żonami i mężami. Trudno jest jednoznacznie ocenić czyja to zasługa. Są tacy, którzy uważają że ich szczęście to efekt działania klątwy a inni że to po prostu zbieg pewnych okoliczności. Jedni i drudzy maja rację. Klątwa to przecież nic innego jak właśnie działanie okoliczności, powodowanie zbiegów okoliczności, powodowanie zdarzeń które inaczej nie wydarzyły by się nigdy. Trudno jest jednoznacznie rozstrzygnąć co wynika z czego. Otrzymuje wiele interesujących wypowiedzi dotyczących skuteczności klątw i uroków. W bardzo wielu przypadkach potwierdza się zasada, że osoby korzystające z magii i przestrzegające przy tym zasad maja ogromną szansę powodzenia. Ważne jest jednak właśnie przestrzeganie zasad. Jakiekolwiek odstępstwa nie mogą mieć miejsca.

Czy klatwa lub urok się spełnia!
Czy wątpisz ? Czego tak naprawdę chcesz ? Czy dostrzegasz zmiany ? Czy jesteś gotowy(a) ?

To pytanie, jest bodaj najczęściej zadawane. W setkach maili, a dostaje ich naprawdę setki, pytacie: czy klątwy i uroki są skuteczne ? Postaram się na to pytanie odpowiedzieć.

Pierwszą sprawą którą należy postawić to kwestia zwątpienia. Zwątpienie jest tą siłą która niszczy wszelkie wysiłki. Ten kto wątpi, nigdy nie dochodzi do celu. Ta zasada sprawdza się nie tylko w ezoterycy i magii. W codziennym życiu również. Zastanówcie się przez chwilę. Czy ludzie którzy osiągnęli bardzo dużo, wielcy tego świata, osiągnęliby to, gdyby mogli pozwolić sobie na zwątpienie. Tylko i wyłącznie, ludzie którzy są tak owładnięci wizją i dążeniem do celu, że nie widzą trudności na żadnej drodze, dochodzą do wielkich osiągnięć. Powtarzam to wielokrotnie, powiem jeszcze raz. Zwątpienie jest luksusem na który nas nie stać. Nie wiem czy kogokolwiek, kto myśli o sobie serio na to stać. O takich ludziach mówi się różnie, jedni widzą w nich głupców, inni wielkich mędrców. Ludzie ogarnięci pasją dochodzą do szczytów.

Wszyscy wiemy to, co napisałem wyżej. Wiele osób, z którymi rozmawiałem przyznaje mi rację. I co z tego ? Zastanów się czytelniku, czy w chwili gdy zakładasz, że twoim celem jest to czy owo, to czy w jednej chwili nie pojawia się moment zwątpienia ? To jest ten moment w którym możesz sobie już darować robienie czegokolwiek. Jest bardzo duża szansa na to, że to się nie uda. W najlepszym wypadku będziesz miał pełne ręce roboty i kiepskie efekty. Co wobec tego robić ? Przecież nie sposób zatrzymać myśli! Są pewne sposoby na to aby nauczyć swój umysł pozytywnego myślenia. Opisze to w innym artykule. Wiedz jednak, że zwątpienie jest wrogiem śmiertelnym, wszelkich postanowień, planów i dążeń!

Kolejną sprawą, którą warto w tym miejscu poruszyć to kwestia właściwego sprecyzowania swoich pragnień. Należy dobrze się zastanowić nad odpowiednim nazwaniem tego co stanowić ma cel naszego działania. Zdarza się to wielokrotnie, że osoby piszące do mnie w sposób oczywisty podają dwa sprzeczne ze sobą cale. Przykładem może być klasyczna sytuacja, to znaczy zamawiania uroku miłosnego. Osoba zamawiająca pisze, że pragnie rzucenia klątwy niepowodzenia na wskazana osobą, ma to być forma zemsty za odrzucenie miłości. Zamawiający nie dostrzega jednak tego, że w ten sposób zamyka także sobie drogę do serca tej osoby. Klątwa niepowodzenia, według zamawiającego ma zadziałać w ten sposób alby wskazana przez nią osoba już nigdy nie mogła się w nikim zakochać. Jak więc ma zakochać się w zamawiającym. Podobne sytuacje w których podajecie mało precyzyjne oczekiwania jest mnóstwo. Zanim napiszesz do mnie i określisz swoje pragnienia, zastanów się czy nie działasz wbrew swoim interesom.

Teraz poroszę o chwile zastanowienia nad sprawą dostrzegania zmian w życiu. Zmiany które zachodzą w waszym życiu nie zawsze są dostrzegalne na pierwszy rzut oka. Często są to zmiany tak subtelne, że dostrzeżenie ich wymaga bardzo dużego wysiłku. Wiem, że najczęściej po rzuceniu klątwy lub uroku spodziewacie się rewolucji, całkowitej odmiany. Chcecie pewnego dnia obudzić się w zupełnie innej rzeczywistości. Tak się nie stanie! To co może się stać, będzie tak małe, że musisz bardzo się wysilić aby to dostrzec. Jeśli na taki wysiłek cię nie stać, nie masz na to ani czasu ani ochoty, to nie zawracaj sobie głowy. Nie zobaczysz tego. Tylko ludzie o wrażliwych sercach i umysłach dostrzegą zmiany w swoim życiu. Nie będą to żadne spektakularne zdarzenia, żadne fajerwerki. To co może się wydarzyć to czasem malutka rzecz, czasem tylko szansa, czasem tylko zbieg okoliczności która odpowiednio dostrzeżony i wykorzystany da odpowiednie korzyści. Zastanów się czy jesteś gotowy(a) skupić się nad swoim życiem do tego stopnia aby dostrzec w nim nawet najmniejsze zmiany.

Pozostaje tylko zadać sobie pytanie o gotowość do zmian. Czy jestem gotowy na to aby moje życie nabrało innego, nowego wymiaru. W tym zakresie na nic zdadzą się moje rady. To pytanie zadawajcie samym sobie. Czy jestem w stanie podjąć nowe wyzwania ? Być może jest tak, że na tyle mocno tkwicie w swojej dotychczasowej rzeczywistość, że nowa stanie się tylko udręką albo zagrożeniem. Zastanówcie się bardzo mocno. Zalecam podejść do tego bardzo poważnie. Postarajcie się zrobić cos na wzór rachunku sumienia. Oczywiście w takim wymiarze, w jakim spodziewacie się zmian. Pomocne mogą okazać się ćwiczenia relaksacyjne które już niebawem postaram się opublikować na swojej stronie.

Podobne artykuły:

2 thoughts on “Urok miłosny

Leave a Comment